برگزاري محفل انس با قرآن به مناسبت گراميداشت هقته قرآن و عترت
در مهديه سنندج برگزار شد :
برگزاري محفل انس با قرآن به مناسبت گراميداشت هقته قرآن و عترت
به گزارش روابط عمومي مهديه سنندج محفل انس با قرآن، برنامه مشترک معاونت فرهنگي دادگستري استان کردستان و شوراي مهديه سنندج به مناسبت گراميداشت هفته قرآن و عترت، سه شنبه 24/1/95 بعد از نماز مغرب و عشاء در مهديه سنندج با حضور رئيس کل دادگستري استان کردستان و معاونين ايشان و مسئولين و رؤساي ادارات و نهادهاي استان برگزار گرديد.
در اين محفل اساتيد ممتاز و قاريان برجسته استان کردستان آقايان عبدالملکي و احمدوند و مولودي با تلاوت هاي دلنشين قرآن کريم و اجراي گروه‌ تواشيح و مديحه سرايي قائم آل محمد(ص) زينت افزاي اين محفل قرآني بودند.
در ادامه اين مراسم حضرت حجت الاسلام و المسلين حاج آقاي سادات ضمن تبريک به مناسبت حلول ماه رجب و تشکر از بانيان اين محفل قرآني، در خصوص قرآن و عظمت آن اظهار داشت: قرآن مجيد بزرگترين نعمتي است که خداوند متعال بر بشر ارزاني داشته زيرا عظمت مسلمين در پرتو قرآن بدست آمده است.
وي افزود: قرآن کريم کارخانه انسان سازي و داروخانه معنوي است که شفاي تمام دردها و آلام بشري در آن نهفته است و پناهگاه و دژ مستحکمي است در زماني که فتنه ها همچون گدازه ها و شراره هاي آتش از هر سو شروع به باريدن مي کنند و خداوند انشاءالله همه ما را جزء عاملين به قرآن قرار بدهد.
در پايان اين محفل معنوي با اهداء لوح تقدير و جوايز از فعالان عرصه قرآني، حاملان و قاريان و مکبرين تجليل به عمل آمد و همچنين به قيد قرعه به 12 نفر از شرکت کنندگان جوايزي اهداء شد و با سفره کريمانه اهل بيت(ع) به صرف شام از مهمانان پذيرايي گرديد.

©2011 MahdiehTehran (Mahdieha.ir). All Rights Reserved