منتظران ظهور از اتفاقات 14 قرن پيش درس بگيرند
حجت الاسلام والمسلمين شمس :
منتظران ظهور از اتفاقات 14 قرن پيش درس بگيرند
در اين مراسم حجت الاسلام والمسلمين شمس با تبريک فرارسيدن ماه رييع الاول و ميلاد پيامبر مکرم اسلام و هفته وحدت و ميلاد حضرت مسيح ع بيان داشتند که تکليف ما در زمان غيبت چيست وي با بيان وظايف ما در زمان غيبت همان وظايف در زمان حضور امام معصوم (ع)است. مجموع اين وظايف را مي توان در يک جمله خلاصه کرد و گفت بزرگ ترين وظيفه شيعيان در عصر غيبت، انتظار فرج و ظهور دولت جهاني حضرت مهدي (عج) است. عملي شدن انتظار فرج اين است که به تمام دستورات قرآن، پيامبر اکرم (ص) و اهل بيت (ع) جامه عمل بپو شانيم.وي افزود در زمان غيبت مردم چگونه مسائل و مسأله هاي خود رابايد حل کنند از شخص مجتهد که فقهات و عدالت داشته باشد به اين شخص مي گويند ولي فقيه ، ولي فقيه وظيفه اش حفاظت از نظام ،انقلاب اسلامي و عزت مردمانش است.
وي تاکيد نمود: يادمان باشد يک بار در 1400سال پيش هزينه انتخاب ولي امر مسلمين را بصورت شورايي داده ايم و آن منجر به خانه نشيني امام علي ع و ماجرايي که خود شما بهتر مي دانيد شد پس مواظب باشيم در آستانه انتخابات خبرگان رهبري چه کسي را انتخاب مي نمايم.
ايشان با ذکر حديثي گفتند اگر از عمر دنيا تنها يک روز باقي مانده باشد، خداوند آن روز را آنقدر طولاني مي کند تا آنکه مردي از نسل من قيام مي کند و دنيا را پر از عدل و داد مي کند چنانچه از ظلم وستم پر شده است.
در مراسم کربلايي ابراهيم کوليوند دعاي ندبه را قرائت نمودند .
©2011 MahdiehTehran (Mahdieha.ir). All Rights Reserved