ويژه برنامه هاي ليالي قدر مهديه ملاير
اخباري چند از روابط عمومي مهديه ملاير :
ويژه برنامه هاي ليالي قدر مهديه ملاير
اللهم ربّ شهر رمضان
به مناسبت فرارسيدن شب هاي قدر و ايام شهادت مولاي متقيان اميرالموئمنين امام علي عليه السلام برنامه هاي احيا و عزاداري به شرح ذيل برگزار مي گردد :

زمان : شنبه ، دوشنبه ، چهارشنبه مصادف با شب هاي ۱۹ ، ۲۱ ، ۲۳

رمضان المعظم از ساعت ۲۲ الي ۲بامداد

مکان : بلوار نبوت - مهديه ملاير

شب ۱۹ : سخنران : خطيب ارجمند داود عباسي

مداح : کربلايي مسعود زنگنه

شب ۲۱ : سخنران : خطيب ارجمند نجفي

مداح : حجت الاسلام والمسلمين مرعشي

شب ۲۳: سخنران : خطيب ارجمند آزادي خواه

مداح : حاج حسين عبدلي

شايان ذکر است دعاي ندبه هفته نيز در محل حرم شهداي گمنام واقع در بام ملايردر روز جمعه با حضور پر شور ندبه گزاران و مداحي حجت الاسلام والمسلمين محمودي و سخنراني حجت الاسلام والمسلمين ترکاشوند در تاريخ 20/۴/۹۳ راس ساعت ۷ صبح با محوريت ستاد دعاي ندبه و مهديه ملاير برگزار گرديد.
در اين مراسم معنوي و روح بخش حجت الاسلام والمسلمين ترکاشوند بيان نمود بر اساس رواياتي که از ائمه اطهار عليهم السلام رسيده، زندگي انسان ها و همه موجودات به برکت وجود امام معصوم است. بنابراين بايد تاحد توان خدمتگزار آن حضرت بود و اندکي از حقوق ايشان را به جا آورد. امام صادق عليه السلام در بيان شرافت آن حضرت مي فرمايد: «اگر دوران او را دريابم، تمام مدت زندگاني ام در خدمت او خواهم بود». از اين سخن معلوم مي شود که اهتمام به خدمت کردن به حضرت مهدي(عج)، برترين عبادت ها و بالاترين وسايل تقرب به خداوند است؛ زيرا امام صادق عليه السلام که عمر شريفش را جز در انواع طاعت و عبادت خدا سپري نکرد و شب و روز خويش را در اين راه گذرانيد. خدمت به حضرت از راه خدمت به دوستان، پيروان و شيعيان او به دست مي آيد. در حقيقت برطرف کردن نيازها و دفع مشکلات و حل و فصل امور آنها، خدمت به آن حضرت شمرده مي شود.

ايشان در پايان دعا مطالبي ژيرامون مباحث اجتماعي براي حاضران بيان نمودند
©2011 MahdiehTehran (Mahdieha.ir). All Rights Reserved