دومين مراسم تجليل از سخنرانان ، مداحان و خادمين دعاي ندبه مهديه ملاير
در روز جمعه در تالار باران شهر ملاير برگزار گرديد :
دومين مراسم تجليل از سخنرانان ، مداحان و خادمين دعاي ندبه مهديه ملاير
به گزارش روابط عمومي مهديه ملاير ، دومين مراسم تجليل از سخنرانان ، مداحان و خادمين دعاي ندبه مهديه ملاير برگزار شد .
در اين مراسم معنوي که با حضور تمامي عزيزان دعوت شده برگزار شد حجت الاسلام والمسلمين آزادي خواه معاونت فرهنگي رفاهي مرکز خدمات حوزه علميه استان قم با بيان اينکه رهبر معظم انقلاب تاکيد فراواني بر مهندسي فرهنگي ديني دارد گفت شما وظيفه سنگين بردوش داريد( سخنرانان ، مداحان و خادمين دعاي ندبه) .
ايشان افزود :فعاليت هاي ديني نبايد مختص ماه رمضان باشد چرا که يکي از دستورات قرآن محکم گرفت دين است . در زمان امام حسن عسگري (ع) با اينکه شيعيان حق سلام کردن به ايشان را نداشتند ولي امام شبکه قوي تبليغ فرهنگ و دين را ايجاد کرده بود. دين به سختي به دست ما رسيده و بايد شديدا آن را حفظ کنيم . تبليغ صحيح انقلاب اسلامي را نگه داشته است .
وي در ادامه بيان نمودند که وظيفه مداحان و مبلغين اين است که فاصله بين امام زمان (عج) و مردم را کم کنند.رهبر انقلاب فرمودند جبهه فرهنگي تشکيل بدهيد . امام حسن عسگري (ع) در غربت کامل بودند اما دست از تبليغ نکشيدند .
حجت الاسلام والمسلمين آزادي خواه گفت 22 بهمن امسال مال مردم است و شکاف بين مردم و مسولين سرطان است مردم ما بعلت داشتن رهبر اشتباه نکردند وي در پايان توجه نکردن به دين را عامل اساسي ضربه خوردن دانست و گفت مردم تشنه دين هستند و وظيفه ما تشريح آن است که کوتاهي مي نماييم.
در ادامه اين مراسم معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير آقاي آزادبخت تاکيد داشتند اينگونه مراسمها بايد برگزار و از مبلغين دين تجليل شود وي افزود اگر بخواهيم دين رشد کافي داشته باشد مسئولين بايد پاي ثابت مراسمات باشند مثل دعاي ندبه يقينا به تبعه آن دين هم در ادارات ما رعايت مي شود و مشکلات بمراتب کمتر بچشم مي خورد و هر جا ما به دستورات الهي عمل کنيم موفق خواهيم بود فرهنگ جامعه ما از همين دعاها نشات مي گيرد .ايشان در پايان از خادمين دعاي ندبه تقدير ويژه نمود.
در پايان مراسم برادر صفياري گزارشي از عملکرد يکساله ستاد دعاي ندبه با محوريت مهديه ملاير براي حاضرين تشريح نمودند . در اين مراسم به سخنرانان ، مداحان و خادمين دعاي ندبه شهر ملاير به رسم قدرداني با امضاء معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ملاير آقاي آزادبخت لوح تقديري تقديم و از حاضرين پذيرايي بعمل آمد .
©2011 MahdiehTehran (Mahdieha.ir). All Rights Reserved