برگزاري جلسات كارگروه هاي فرهنگي و ... به مناسبت ماه محرم در مهديه سرخه
اخباري چند از روابط عمومي مهديه سرخه :
برگزاري جلسات كارگروه هاي فرهنگي و ... به مناسبت ماه محرم در مهديه سرخه

برگزاري جلسات كارگروه هاي فرهنگي و ... به مناسبت ماه محرم در مهديه سرخه :
در آستانه ماه محرم الحرام ، جلسات كار گروه هاي فرهنگي و پشتيباني و ... در مهديه به طور منظم و هفتگي در مهديه سرخه برگزار برگزار شد .
به گزارش روابط عمومي مهديه سرخه ؛ به منظور اقامه عزاي حضرت سيدالشهدا(ع) در دهه دوم و سوم ماه محرم در مهديه ،جلسات منظم كارگروه ها جهت هماهنگي هر چه بهتر امور در مهديه سرخه برگزار برگزار شد .
شايان ذكر است مراسم سال گذشته با سخنراني حاج آقا حسن آبادي و مداحي ذاكران اهل بيت(ع) با استقبال فراوان جوانان و مردم شهيد پرور برگزار شده بود .
برگزاري دعاي ندبه در صبح روز عيد غدير در سرخه :
دعاي پرفيض ندبه در صبح روز عيد غدير با همكاري مهديه سرخه در محل حسينيه و تكيه حضرت علي اصغر(ع) اين شهر برگزار شد .
به گزارش روابط عمومي مهديه سرخه ، در اين مراسم بسيار معنوي و باشكوه ، علاوه بر قرائت دعاي ندبه و مداحي توسط برادران مهدي شيرعلي و حاج حسن اشرف ، گروه همخواني منتظران حضرت مهدي(ع) مهديه سرخه به اجراي برنامه پرداخت و در ادامه حضرت حجت الاسلام والمسلمين حسن آبادي در باب فضايل مولا اميرالمؤمنين علي(ع) سخنان مبسوطي ايراد فرمودند .
شايان ذكر است توليت حسينيه و تكيه مزبور بر عهده سادات عزيز از سلاله نبوي مي باشد و همه ساله در روز عيد غدير دعاي ندبه جهت عرض تبريك به اين بزرگواران در اين مكان مقدس برگزار مي گردد . درضمن كليه شركت كنندگان علاوه بر صبحانه ، ناهار همان روز را بر سر خوان پر كرامت آقا علي اصغر(ع) نوش جان مي فرمايند .
به گزارش روابط عمومي مهديه سرخه ، دعاي ندبه صبح روز جمعه بعد از عيد غدير در مهديه سرخه و با حضور كم نظير و چشمگير امت حزب اله و ولايتمدار سرخه برگزار شد .
ديدار اعضاي هيئت امناي مهديه سرخه با خانواده شهدا:
در خجسته اعياد ماه ذي الحجه و در دهه ولايت ، اعضاي هيئت امناي مهديه سرخه با حضور در منزل تعدادي از خانواده هاي شهدا با آنان ديدار و گفتگو كردند .
به گزارش روابط عمومي مهديه سرخه در اين ديدارها ، برادر حاج حسن اشرف ؛ مدير عامل مهديه سرخه طي سخناني كوتاه ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدا ، خانواده هاي شهدا را «به قول امام خميني (ره) » چشم و چراغ اين مردم دانست و از والدين شهدا خواست كه در حق تمامي عاشقان امام عصر(ع) دعاي خير نمايند .
©2011 MahdiehTehran (Mahdieha.ir). All Rights Reserved